وحدت مهدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: ۱۲ میلیارد و ۸۸۹۹ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه شاهد به یکصد و ۲۲ خانواده‌ شاهد و ایثارگر شهرستان آبیک طی سال گذشته پرداخت شد. وی افزود: در مدت یاد شده ۷ میلیارد و ۷۶۱ میلیون ریال به […]

وحدت مهدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: ۱۲ میلیارد و ۸۸۹۹ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه شاهد به یکصد و ۲۲ خانواده‌ شاهد و ایثارگر شهرستان آبیک طی سال گذشته پرداخت شد.
وی افزود: در مدت یاد شده ۷ میلیارد و ۷۶۱ میلیون ریال به ۸۱ خانواده‌ شاهد و ۵ میلیارد و یکصد و ۲۸ میلیون ریال به ۴۱ جانباز پرداخت شده است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک گفت: رفع مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی و خوداتکایی خانواده‌های شاهد و ایثارگر از مهمترین اهداف پرداخت وام قرض‌الحسنه شاهد می‌باشد.
این مسوول افزود: این وام به هر خانواده شاهد و ایثارگری که حقوق‌بگیر بنیاد شهید و امور ایثارگران اعم از والدین، همسران و فرزندان کبیر شهدا، جانبازان و آزادگان باشد، پرداخت می‌شود.
مهدی افزود: اگر دریافت‌کنندگان وام قرض‌الحسنه شاهد، پنج ششم وام خود را پرداخت نمایند، دوباره می‌توانند وام دریافت کنند.
انتهای پیام/