به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، امام‌جمعه آبیک به مناسبت یوم الله۲۲ بهمن و دعوت برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی پیامی صادر کردند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،سی و نهمین سال حیات پرافتخار خود را پشت سر می گذارد و علی رغم اراده بدخواهان […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، امام‌جمعه آبیک به مناسبت یوم الله۲۲ بهمن و دعوت برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی پیامی صادر کردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،سی و نهمین سال حیات پرافتخار خود را پشت سر می گذارد و علی رغم اراده بدخواهان و دشمنان ،چهل ساله می شود.

مسیر نورانی که پشت سر گذاشتیم، سرشار از امیدها و بیم ها،تلخی ها وشیرینی ها،رویش ها و ریزش ها و حوادث درس آموز و عبرت انگیز بود.

با هدایتهای امام راحل عظیم الشان(رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و مقام معظم رهبری(دامت برکاته) و پیشتازی روحانیت انقلابی و همراهی نخبگان و اندیشمندان جامعه و مشارکت آگاهانه و همراه با بصیرت مردم مومن وانقلابی، قله های افتخار و شکوه را در بسیاری از عرصه های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی در نوردیدیم و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را در نصاب فرازمند و مقبولش در پیش روی جهانیان قرار دادیم.

در این سی ونه سال،و در مسیر مستقیم اما پر از سنگلاخ حادثه ها وتوطئه ها،نیرنگ ها و دشمنی های رنگارنگ دشمن و جهالت مدعیان دوستی و همراهی، از راه بازنماندیم و شجره ی طیبه انقلاب اسلامی و نظام مقدس اسلامی روز به روز تنومند تر شد.

یکی از مهمترین شاخصهای توفیق انقلاب اسلامی در این چهار دهه،حضور پررنگ و معنادار نسلهای اول و دوم وسوم و چهارم انقلاب در عرصه های حضور آگاهانه است.

مجاهدت شهدا و رزمندگان مدافع انقلاب، از سال ۵۸ تاکنون و در دفاع از حرم اهل بیت و حریم ارزش های انقلاب اسلامی گواه صادق این مدعا است.
با این همه، تلخی ها و کاستی ها و ناکامی ها هم در مسیر راهمان بوده و هست.

کاستی هایی که محصول دشمنی دشمنان و غفلت ها و ناآگاهی برخی دوستان است، و باید آنها را به درستی دید و به چشم آورد و برای آن چالشها و رفع آنها در راه نورانی فرا رویمان، با امید وتوکل و وحدت، برمحور ولایت فقیه، در جهت حفظ منافع انقلابی و سرمایه های ملی پیش رفت.

اکنون و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در ایامی که از عطر نام و توسل به حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سرشار است، شایسته است آحاد ملت شریف شهرستان آبیک با حضور پرشور در بزرگترین و مردمی ترین جشن پیروزی در جهان ، در روز ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد و همدلی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل ، شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم و همچنین لبیک به مقام عظمای ولایت و رهبری معظم انقلاب را به رخ جهانیان بکشانند و شاهد یک ۲۲ بهمن تماشایی باشیم . ان شاء الله

والسلام علیکم /سید ابوتراب موسوی

انتهای پیام/