به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، فریدون همتی استاندار قزوین عصر روز گذشته (یکشنبه) به همراه جمعی از مسئولین استان و شهرستان با مردم روستای کوندج از توابع شهرستان آبیک دیدار و گفت وگو کرد. فریدون همتی استاندار قزوین در این دیدار با اشاره به حماسه انتخابات دوزادهم ریاست جمهوری اظهار کرد: ما از کسانی […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، فریدون همتی استاندار قزوین عصر روز گذشته (یکشنبه) به همراه جمعی از مسئولین استان و شهرستان با مردم روستای کوندج از توابع شهرستان آبیک دیدار و گفت وگو کرد.

فریدون همتی استاندار قزوین در این دیدار با اشاره به حماسه انتخابات دوزادهم ریاست جمهوری اظهار کرد: ما از کسانی که با حضور خود در پای صندوق های رای حماسه مشارکت بالای ۴۲ میلیونی را خلق کردند، تقدیر و تشکر می‌کنیم و قدردان این حماسه بزرگ هستیم.

وی با اشاره مراسم تحلیف رئیس جمهور دولت دوازدهم گفت: تحلیف روحانی بی سابقه ترین مراسم تحلیف در نظام جمهوری اسلامی بود.

استاندار قزوین افزود: در مراسم تحلیف مقامات بیش از ۱۰۰ کشور جهان حضور داشتند که این امر نشان می‌دهد دنیا منطق جمهوری اسلامی ایران را در پیگیری صلح جهانی درک کرده است.

همتی بیان کرد: اگر امروز آمریکایی‌های بد عهد به بهانه‌های حقوق بشر و آزمایش‌های موشکی ایران تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کردند، چهره خود را در دنیا مخدوش تر می‌کنند.

وی با بیان اینکه روز به روز سخنان دولتمردان آمریکا در جهان بی ارزش تر می‌شود، تصریح کرد: ملت بزرگ و تاریخ ساز ایران نه تنها از این تحریم‌ها واهمه و ترسی ندارد بلکه با توکل بر خداوند منان و با پشتوانه استعدادهای و ظرفیت های عظیم جوانان خود به اهداف خود خواهید رسید.

این مسئول افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی اصل تمام امور مردم هستند و دولت‌ها موظفند برای تامین مطالبات و خواسته‌های مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص دولت و مردم خاطرنشان کرد: مردم نباید در برابر مسئولان و در بیان مشکلات خود لکنت زبان داشته باشند و مسئولان طبق این رهنمودها زمینه های لازم را برای شنیدن مشکلات و درخواست های مردم فراهم کنند.

استاندار قزوین در ادامه اضافه کرد: همچنین مقام معظم رهبری به مسئولان تاکید کردند برای شنیدن مشکلات و مطالبات مردم در جمع مردم حضور یابند و از نزدیک با مشکلات آن‌ها آشنا و در جهت رفع این مسائل برآیند.

وی با اشاره به اصالت و قدمت روستای کوندج اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های استان قزوین حضور اقوام و قومیت‌های مختلف با برادری و همزیستی سالم در کنار هم است و امیدواریم مسئولان نیز برای حل مشکلات و مطالبات مردم اقدام کنند.

همتی در پایان قول مساعد داد: مشکلات روستای کوندج مبنی بر آسفالت ریزی خیابان‌ها و کوچه های این روستا، احداث باجه خودپرداز بان‌ و اختلاف میان نردم روستا با اداره منابع طبیعی شهرستان به زودی رفع و انجام شود.