به گزارش خبرنگار نگاه آبیک صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان آبیک با حضور حجت الاسلام حسینی، نماینده مردم قزوین، آبیک و الوند در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه آبیک، شهرداری ها، شورای شهرها و سایر مسئولان و مدیران شهری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد. عبدالحسین داداشی فرماندار شهرستان آبیک در این […]

به گزارش خبرنگار نگاه آبیک صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان آبیک با حضور حجت الاسلام حسینی، نماینده مردم قزوین، آبیک و الوند در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه آبیک، شهرداری ها، شورای شهرها و سایر مسئولان و مدیران شهری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

عبدالحسین داداشی فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه با اشاره به اقامت ۷۰ درصدی مدیران شهرستان آبیک در خازج از شهرستان اظهار داشت: متاسفانه ۷۰ درصد از مدیران شهرستان آبیک در این شهرستان اقامت ندارد و به دلیل عدم اقامت این افراد در این شهرستان و به موقع حاضر نشدن در وقت اداری در اداره خود در باعث نارضایتی مردم شهرستان آبیک شده است مدیران هر اداره در ساعت اداری باید در اداره خود حضور داشته باشند و پاسخگوی  مراجعه کنندگان باشد.

فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به تذکر لسانی به مدیران متخلف اظهار داشت : چندین بار به صورت لسانی و شفاهی تذکراتی به مدیران متخلف در خصوص عدم حضور به موقع در اداره و ارگان ها داده شده است و با مشاهده مجدد این موضوع با متخلفین به صورت جدی و قانونی برخورد خواهد شد.

این مسئول با اشاره به این که تمامی مدیران شهرستان آبیک باید مرخصی های خود را به فرمانداری گزارش و هماهنگی شود اظهار داشت: مسئولین شهرستان آبیک موظف هستند که تمامی ورود و خروج ها و همچنین مرخصی ها و همچنین ماموریت های  خود را با دفتر فرمانداری هماهنگ کنند و در صورت عدم هماهنگی با متخلفین به صورت جدی برخورد خواهد شد. مدیرانی که از سایر شهرها به شهرستان آبیک می آیند باید در راس ساعت اداری در اداره های خود حاضر باشند و به مردم خدمت رسانی کنند و با تاخیرات و عدم حضور خود در اداره باعث نارضایتی مردم شهرستان آبیک شوند.

داداشی با اشاره به اتمام سال ۹۳ اظهار داشت: درخصوص بودجه برای پروژه های عمرانی در شهرستان آبیک مسئولان گزارش عملکرد بودجه های خود را آماده و به فرمانداری ارسال نمایند و با توجه به این که بودجه ۹۴ در حال آماده سازی و ارائه به مجلس است مسئولین و مدیران شهرستانی باید در فکر جذب اعتبارات و بودجه سال ۹۴ خود باشند اعتبارات بودجه های خود را فرمانداری اعلام نمایند.

فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به پایان برنامه توسعه پنجم دولت اظهار داشت سال ۹۴ برنامه توسعه پنجم به پایان می رسد و برنامه ششم توسعه آغاز می شود اداره ها باید آمادگی لازم برای اجرای برنامه ششم را داشته باشد.

حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهرستان آبیک نیز در این جلسه با اشاره به آیه ایی از قرآن مجید اظهار داشت: پیامبر به مردم بگو شما را فقط یک موضوع دعوت و موعظه می کنم و آن این است که کارهای خود را برای رضای خدا انجام بدهید و برای رضایت غیر خدا هیچ کاری انجام ندهید زیرا هیچ آینده ایی نخواهد داشت ولی در کارهایی که رضای خدا در آن باشد خداوند پاداش چندین برابر خواهد داد و در کارهایش خیر و برکت و نعمت قرار خواهد داد.

امام جمعه شهرستان آبیک با اشاره به مسئولیت خطیر مدیران اداره ها اظهار داشت شما مدیران برای حل مشکل های مردمی شهرستان آبیک مرجع هستید و کارهایی که شما برای غیر از رضای خدا انجام می دهید، فایده ای نخواهد داشت باید از ابتدای کار رضای خدا را در نظر بگیرید و با در نظر گرفتن رضای خدا علاوه بر این که به وظیفه خود عمل می کنند از ثواب الهی و آخرت نیز برخوردار خواهند شد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره خلوص نیت در نماز خاطرنشان کرد: در موضوعی مانند نماز اگر در تمامی مراحل نماز رضای خدا را در نظر داشته باشد اما یک لحظه ای برای رضای خدا نماز باطل خواهد شد پس باید در کارهای خود نیز این اقدام رضای خدا را در نظر داشته باشند تا بتوانند از ثواب کار خیر خود بهره مند شوند.

انتهای پیام/